-
Posts
-
Alvast bedankt voor de schema's en de reply. Maar ook in jou schema ging je dan 5/7 trainen, wat ik zelf niet kan. het blijft wat zoeken, zodra je benen integreert, om dit in 3 dag /week rond te krijgen. Ik zie wel dat je Squats en deadlifts op dezelfde dag deed, dus dat zie ik voor mezelf wel als mogelijkheid om één extra dag in te lassen en zo toch al enkele compounds te kunnen toevoegen voor de benen/onderrug... Thanks.
-
Heb nog een opvolg shema gevonden van dit schema maar het laatste schema om dan zwaarder te gaan vind ik niet😢 heel waarschijnlijk weg gedaan.
-
Graag ook info over een goede bron, dank u💪
-
@Peter Wouters, meerdere zielen 1 gedachte. idd, goede dosis magnesium werkt ook prima, voordat ik ZMA gebruikte had ik altijd last van onrustige benen, bleek achteraf gezien door de creatine te komen. nu nergens meer last van. Schouder problemen sinds ik gestart ben met excentrische oefeningen voor elke training, heb ik geen last meer van mijn schouder(s).
-
Discussies
-