Hoi allemaal,
sinds afgelopen zaterdag lid van krachtforum, ook sinds zaterdag begonnen met het maken van een nieuw sport/fitnes plan, waarbij ik gebruik wil maken van de hardloop app van evy en Insanity (vanavond mijn fittest gedaan en ik dacht dat ik dood ging...?) maar ik ga door!!!! Ik ben nu 34 en ik wil het er zo graag af hebben en houden!
Mijn doel is afvallen en van obesitas (34% vetpercentage) af te komen, mijn doel is om deze naar 20% zien te krijgen. Daarnaast ook mijn conditie verbeteren maar ook spiermassa aanmaken en deze onderhouden.
Maar ik hoop via deze site mee te kunnen lezen in jullie ervaringen en ideeen op te doen maar vooral ook een beetje motivatie! Ik heb al een aantal stukjes gelezen dus ik denk dat dat wel in orde komt. Tevens ook een bestelling gedaan op body en fitshop, de ripped fatburners en whey poeder, zodat ik een beetje hulp heb bij de nieuwe start.
Alvast bedankt dat ik mee mag lezen! Grtjs