Hey allemaal, ik lees al een tijdje mee op dit forum. Ik zal me even voorstellen, Bas 26 jaar oud en ik train nu ongeveer 5 jaar waarvan 4 jaar serieus. Ben begonnen rond de 65kg met 1m88 dus ik was echt een schriele panlat, gelukkig heb ik flink wat gegaind waardoor ik nu 97kg weeg met een vetpercentage rond de 20%.
Mijn doel op dit moment is om een stuk droger te worden, hierna zal ik proberen zo lean mogelijk te bulken om niet meer zo gek omhoog te gaan met mijn vetpercentage!
Verder heb ik twee jaar geleden een winstrol only kuurtje gedaan wat achteraf erg dom was en ik er haast niks aan heb gehad.
Wel heb ik vorig jaar een sarms cycle gedaan die erg goed bevallen is dus misschien dat dit in de toekomst nog vaker gaat gebeuren.