Advertentie:

rkbd12

hallo, is dit digitaal boek iets?

Recommended Posts

hallo,

ik ben begonnen met sporten en ik kwam via via dit online boek tegen.

 

denken jullie dat dit iets is of?^_^

want ik kan verder weinig vinden en dit leek me wel een goede pagina.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Nee nee nee. Alsjeblieft koop niet dat soort dingen haha! Laat je niks wijsmaken en heel veel geld afhandig maken... 

 

Hier op het forum is MEER dan voldoende kennis om jou een ripped lijf te bezorgen als je doet wat de mensen hier zeggen! 

 

Dus schiet je vragen, doelen en wacht de antwoorden af:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ter aanvulling op @Shorty 

het lijkt allemaal geweldig wat er staat en de (photoshop) resultaten die ze hebben behaald. ;). zonde van je geld..

 

er staat voldoende op het internet, maar schroom je niet om hier je vragen te stellen (en domme vragen bestaan niet).

 

@rkbd12

geef eens aan wat je stats en doelen zijn en wat je reeds gedaan heb?

trainingsschema, voedingsschema, etc dan kunnen we je verder op weg helpen..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ik heb de link verwijderd, deze link vind je niet zomaar... Dit is een referral link, zodra iemand via de link dit boek koopt krijgt degene die die link verspreid heeft commissie. Zo werkt paypro.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Berichten

    • De derde week loopt op zijn einde en dat betekent weer een update! Heerlijke week gehad. Qua kracht merk ik nu echt een groot verschil. Ook in de compound oefeningen. Zonder moeite 2 sets, 8 herhalingen met 80kg op de bench gedaan. Het ging wel heel makkelijk, absurd.    Het lichaamsgewicht stijgt ook goed. Zie er voller uit... Steeds sneller honger, waardoor ik makkelijker aan de 4.000 calorieën kom zonder het gevoel te hebben dat ik echt het eten naar binnen moet duwen. Bijwerkingen nog altijd niet aanwezig.    Bijwerkingen: -   Stats: 82.9kg Body-fat: 20.4% Muscle mass: 61,9kg   Compound weights: Aantal trainingsdagen: 5 Deadlift: 2x130kg Squat: 4x90kg  Bench: 2x90kg
    • Hi,   Ik doe nu dit schema 3x per week. Afwisselend met squat of deadlift in het programma. Kan iemand nog tips geven?  
  • Sponsors