Advertentie:

Hansie

lekkere middagsnack

Recommended Posts

Alternatief voor blik tonijn binnen te krijgen zonder een dodelijke kwak mayonaise. Heb tonijn eens gecombineerd met yoghorette en zwarte ontpitte olijven. Zo heb je niet alleen een super eiwitrijke maaltijd binnen maar ook een hoop antioxidanten met de olijven die daarbij nog eens de goede onverzadigde vetzuren bevatten. Een weldaad voor het hart en de organen.

Geen wereldschokkend nieuws en al eeuwen achterhaald maar genoot hier zo van dat ik het wou posten.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

@Hansie

TIP : wissel de tonijn ook eens af voor Zalm.. (ietsiepietsie minder eiwitten maar ook lekker)

 

ik gebruik yofresh (calve), maar is volgens mij hetzelfde als yoghorette.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijn geheim is olijfolie met een scheutje azijn, een kruidenmengeling voor salade van een bekende Belgische Tv kok, een mespuntje mosterd en enkele druppels sojasaus. Dit gooi ik over een kom met groentenmengeling samen met de Tonijn. Ik eet dit elke dag. Niet verder vertellen hoor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 uur geleden zei Peter Wouters:

Mijn geheim is olijfolie met een scheutje azijn, een kruidenmengeling voor salade van een bekende Belgische Tv kok, een mespuntje mosterd en enkele druppels sojasaus. Dit gooi ik over een kom met groentenmengeling samen met de Tonijn. Ik eet dit elke dag. Niet verder vertellen hoor.

 

Klinkt totaal niet verkeerd!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Berichten

    • Beste fitness beoefenaar,

      Voor een onderzoekje (educatief), heb ik een korte, hele simpele enquête gemaakt!
      Heb je een minuutje of twee over? Ik zou het heel tof vinden als je de tijd vindt om mijn vragen te beantwoorden.

      Link

      Mijn dank is enorm !

      Groet,
    • It was invented by John Sheaffer with the aim of driving strength in the following movements: Squat Bench press Deadlift  Overhead Press   Je wordt er sterker van, maar dit schema geeft minder massa en doet niks voor vetverbranding.
      Als je 2x5 traint, en dan 1xAMRAP... kan je óf maar 5 reps doen (misschien 6), óf je train de eerste 2x5 te licht.
      Het zal ongetwijfels iets voor je doen, maar het ligt niet in lijn met je doel.

      Voor kracht is 5x5 erg goed, voor massa 12/12/10/10 óf 15/12/10/8 óf 12/10/8/6 (iets meer focus op kracht).
      Ik ben 42, dus ivm blessures doe ik bijna niks onder de 8 reps. Tenminste... niet met opzet, soms zit er gewoon ff niks meer in de tank. Met 15 herhalingen merk ik dat ik kracht verlies en daarmee niet  optimaal massa aan zet. Maar goed, ieder zijn ding natuurlijk  We zijn niet gelijk.

           
    • Ik volg op aanraden van jullie leden deze workout. Ik heb me volledig ingelezen en gisteren geprobeerd. Het is me zeer goed bevallen hoor.  2sets van 5 reps / 1 set as many reps as possible. Lees gerust de link eens door.  Maar neem je tijd want het is nogal een boterham 😀..    Wat mijn voeding betreft ga ik zeker eens langsgaan bij een coach.    Thx voor de reactie!       
  • Sponsors