Advertentie:

Sign in to follow this  
Fit

Bench press (borst)

Recommended Posts

Hoe doe je de bench press?

Ga stevig op het bankje liggen met je billen op het bankje en je voeten op de grond. Pak de barbell net iets breder als je schouders vast. Wanneer je op de helft van de beweging zit zou je arm in 90 graden moeten staan.

Adem in en laat de barbell rustig tot je borst zakken, adem weer uit en tegelijk met dat je uit blaast druk je de barbell weer omhoog. Herhaal dit tot je het gewenste aantal keren hebt gedaan.

 

 

bench press.jpg

Edited by Fit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Ik heb koorts na de injectie. Ik denk dat het door de olie komt die ze gebruiken. Hoe kan ik dit probleem oplossen?
    • Hier evt ook van alles verkrijgbaar stuur maar even privé bericht bij interesse 
    • Hi!

      Eigenlijk ben ik op zoek naar een korte kuur mét zichtbaar resultaat. Ik zou graag iets vinden waarmee ik naast wat meer spiermassa ook juist meer spierdefinitie kan bereiken. Natuurlijk, ik snap dat er geen wondermiddeltjes zijn en weet überhaupt niet of je dat met 1 kuur zou kunnen bereiken, maar ben nog wat voorzichtig.    Ben heel benieuwd of jullie me iets kunnen adviseren?   groet,
  • Sponsors