Advertentie:

Sign in to follow this  
Wayne

optimale voeding voor bulken met RAD140 etc

Recommended Posts

Beste Leden,

 

Momenteel eet ik zo'n 2000 Kcal op off days en 2300 Kcal op training dagen en hiermee heb ik mijn vetpercentage van 21% naar 16% gekregen met 2,4 Kg spiergroei in 2,5 maanden trainen. (ik had al even niet meer getraint, Dus de meeste spiergroei komt waarschijnlijk van spiergeheugen.

 

Nu wil ik een Cycle starten met LGD zal ik dan dit aan kunnen houden? of kan ik dan ook beter mijn voeding intake verhogen?

 

Mijn makro's op dit moment zijn 50/70 gr vet 140/180 Koolhydraten en 200 eiwitten.

 

Groeten,

 

Wayne

Edited by Wayne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Hoi Shorty, Zou ik ook een bericht van je mogen ontvangen?  Alvast bedankt!
    • Zou je mij ook de bron willen mailen aub!
    • Week 2:   Ik voel mij super. Het gewicht gaat met alles omhoog. Ik pak tussendoor, indien nodig, ene extra rustdag tussendoor. Het lichaam geeft het vanzelf aan.  Ik deed altijd setjes met squads 3/4 setjes van 8 80kg Dat is binnen 2 weken richting 110kg gegaan. De pomp is ook legendarisch. Af en toe hoor je mensen zeggen; je gaat de laatste tijd ook lekker zeg. "Geef mij ook wat van dat spul" terwijl ze nergens wat van af weten.   Ik kreeg last van een oude schouderblessure. Ik ging flink in gewicht naar beneden. En ging mij meer focussen op een rustige en goede uitvoering. Daarnaast ook elke dag rotator oefenen gedaan en gerold met een tennisbal. De pijn is nu weg en hou deze oefeningen erin, om mijn schouder sterker te laten worden.   Daarnaast weinig bijzonderheden te melden. Ik kan aan mijzelf zien, dat ik groei. Ik ben van 77kg naar 81lg gegaan.
  • Sponsors