Advertentie:

Sign in to follow this  
Kyra

Vollere benen en billen

Recommended Posts

Hi allemaal, 

Wat is een juiste trainingsschema voor vollere benen en billen? Ik train al 10 jaar en nu sinds enige tijd vanuit huis. Dus mijn spieren zijn wel een het ander gewend. 
Ik zie op YouTube bloggers die een schema geven met 3 dagen kracht en 1 dag rust. Ik doe dit nu al ruim 2 weken en mijn benen zijn er juist dunner en strakker van geworden maar dat is niet iets wat ik wil :) enige tips? Ik probeer trouwens ook veel eiwitten te eten en nu sinds enkele dagen ook gestart met size gainer. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Guest
5 uur geleden zei Kyra:

Hi allemaal, 

Wat is een juiste trainingsschema voor vollere benen en billen? Ik train al 10 jaar en nu sinds enige tijd vanuit huis. Dus mijn spieren zijn wel een het ander gewend. 
Ik zie op YouTube bloggers die een schema geven met 3 dagen kracht en 1 dag rust. Ik doe dit nu al ruim 2 weken en mijn benen zijn er juist dunner en strakker van geworden maar dat is niet iets wat ik wil :) enige tips? Ik probeer trouwens ook veel eiwitten te eten en nu sinds enkele dagen ook gestart met size gainer. 

Welkom Kyra,

 

Denk dat je als gevorderde wel 20 sets en meer in de week voor benen aankan. Natuurlijk best verspreiden over meerdere dagen. Of je 2 of 3 dagen in de week benen kan trainen hangt af van je herstelvermogen. Voelen ze na 1 dag rust nog zwaar en verzuurd aan heb je nog een dagje langer rust nodig. Weet niet over welk trainingsmateriaal je thuis beschikt maar squat in al zijn variaties, bulgarian split squat, lunges, hip thrust, romanian deadlift enzovoort zijn de eerste zaken die door mijn hoofd schieten. Voor mij persoonlijk is bulgarian split squat een uitdaging en duurt het al wel een tijdje voordat je met deze oefening tegen je plafond zit. Of je moest gruwelijk sterk zijn in je benen natuurlijk, dat kan. De beste oefening voor mijn billen was een gewone goblet squat. Zowiezo vind ik squaten, maar dan lekker diep, een echte but booster ! Variatie brengen, de benen martelen en blijven uitdagen is aangewezen, te meer daar je al 10 jaar traint. Een specifiek schema kan ik je niet geven, is heel persoonsgebonden. Hier op de site zullen mensen met meer know how je daarin beter kunnen adviseren. Het aloude piramidesysteem waar je elke set verzwaart is goed maar evengoed kan je straight sets doen en elke week het gewicht verhogen zolang er maar progressive overload gehanteerd wordt.

 

Succes

Edited by Hansie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trouwens, Als je in rusttoestand onrustige gevoel hebt in de benen, niet pijn maar gewoon vervelend. Geeft dat ook aan dat je rust moet houden? Of kan ik gewoon doorgaan? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • In mijn ogen is die Basic‑Fit bodyanalyse niet echt accuraat. Zeker bij iemand die erg lang of kort is, klopt de meting vaak niet. De machine geeft mij bijvoorbeeld bijna geen lichaamsvet, terwijl dat simpelweg niet kan.
    • Hey!

      Weet je hoeveel kcal je in een tekort zit? Hoevaak train je? Wat voor soort dieet heb je? 
      ''de avond eet ik gewoon wat de pot schaft'' hebben we in dit geval bijvoorbeeld heel weinig aan, dat kan zo enorm uiteen lopen!

      Groeten!
    • Ik moet iets verkeerd doen, want ik zie geen resultaten. Ik train nu al drie maanden in de sportschool (krachttraining en wat cardio), maar mijn lichaam wordt niet zo strak als ik had verwacht. Ik ben wel wat afgevallen, maar het vet rond mijn buik is niet weg, terwijl ik niet eens zo zwaar ben.
      Gisteren sprak ik met een trainer en hij adviseerde me om mijn basisvaardigheden te verbeteren: voldoende eiwitten eten, extreme calorietekorten vermijden en, het allerbelangrijkste, regelmatig trainen met progressieve overbelasting. Hij raadde me ook creatine aan als supplement om spiergroei te ondersteunen en mijn kracht in de sportschool te vergroten. Hij zei dat het me indirect ook helpt om er slanker en atletischer uit te zien, omdat ik spieren kan opbouwen terwijl ik geleidelijk vet verlies.
      Ik ben er zelf nog niet mee begonnen, maar ik betwijfel of het op de lange termijn een significant effect zal hebben op spiergroei en een strakker uiterlijk.
  • Sponsors