Advertentie:

Sign in to follow this  
Displyf

Onderzoek squat rack spiegel

Recommended Posts

Ik ben een 18-jarige student Industrieel Product Ontwerpen en werk aan mijn vierdejaars eindopdracht: de squat rack spiegel. Dit idee ontstond door een veelvoorkomend probleem in sportscholen, waar sporters vaak hun vorm niet goed kunnen controleren tijdens oefeningen zoals squats en deadlifts door het gebrek aan spiegels op de juiste plek. Mijn doel is om een spiegel te ontwerpen die eenvoudig aan het squat rack kan worden bevestigd en verstelbaar is, zodat sporters hun techniek kunnen verbeteren en blessures kunnen voorkomen. Dit project helpt mij mijn ontwerpvaardigheden te verbeteren en bij te dragen aan een veiligere fitnesservaring.

 

Hier kunt u mijn form invullen zodat ik verder kan brainstormen over dit project. 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=h8tZIkCVT0eeli9L3ka7UhobXZaArwRAh86_vg-clOtUMVI5WFhOTTdHTjI5V1kwRjEwT0czMEhNRC4u

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Hier geen lang logboek over hoe ik me elke dag voelde tijdens het nemen van LGD.   In het kort: 32jr oud, 1.77m, veel ervaring met krachttraining opgedaan maar eind 2019 gestopt door ziekte, vaderschap en verhuizing.  Muscle memory speelt dus een rol. Voorheen geen ervaring met anabolen.   Weer begonnen met krachttraining en na 12 weken SARM LGD-4033, 10mg per dag te hebben genomen, liegen de resultaten niet. Ik ben erdoor verbaasd. Van 77kg naar 85kg geschoten. Mijn kracht is ≈50- tot ≈100% toegenomen afhankelijk van spiergroepen.    Bijwerkingen zijn er ook, maar mild. Wat minder libido, eigen testosteron aanmaak vermoedelijk gezakt.  Ik begin vandaag met de nakuur.    Conclusie: Dat wordt sowieso een tweede kuur. 
    • @Shorty zou ik deze ook mogen ontvangen? Gaat meer om het vertrouwen
    • Thanks Baba035! 

      Beetje vocht vasthouden vind ikzelf geen probleem. Gebruik ook al jaren creatine. Ging sowieso tegen mijn "geloof" in om dit niet meer te nemen nu ik LGD4033 neem.  
      Kende RAD140 (nog) niet. Ga eens onderzoek doen of dit iets voor mij kan zijn. 
  • Sponsors