Advertentie:

Sign in to follow this  
Thatsroy

Even voorstellen

Recommended Posts

Nou daar gaan we dan, hallo allemaal ik ben Roy. In 2019 ben ik gestart met krachttraining, helaas gingen de sportscholen kort daarna dicht en ben ik thuis verder gegaan. Dit was na verloop van tijd weinig succesvol door gebrek aan motivatie. In 2022 toen de sportscholen weer opende ben ik meteen weer gestart dit keer ging alles voor spoedig en maakte ik lekker progressie, maar het lot zou het lot niet zijn als alles toch weer tot stilstand kwam dit keer door een verandering in de privé sfeer waardoor ik genoodzaakt werd om in de zaak van mijn vrouw te stappen en dus 7 dagen per week aan het werk was. Gelukkig hebben we alles weer onder controle, en ben ik sinds 2 maanden weer op de goede weg in de gym. Dus alle tips and trips zijn welkom.

 

Groet,

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Hier geen lang logboek over hoe ik me elke dag voelde tijdens het nemen van LGD.   In het kort: 32jr oud, 1.77m, veel ervaring met krachttraining opgedaan maar eind 2019 gestopt door ziekte, vaderschap en verhuizing.  Muscle memory speelt dus een rol. Voorheen geen ervaring met anabolen.   Weer begonnen met krachttraining en na 12 weken SARM LGD-4033, 10mg per dag te hebben genomen, liegen de resultaten niet. Ik ben erdoor verbaasd. Van 77kg naar 85kg geschoten. Mijn kracht is ≈50- tot ≈100% toegenomen afhankelijk van spiergroepen.    Bijwerkingen zijn er ook, maar mild. Wat minder libido, eigen testosteron aanmaak vermoedelijk gezakt.  Ik begin vandaag met de nakuur.    Conclusie: Dat wordt sowieso een tweede kuur. 
    • @Shorty zou ik deze ook mogen ontvangen? Gaat meer om het vertrouwen
    • Thanks Baba035! 

      Beetje vocht vasthouden vind ikzelf geen probleem. Gebruik ook al jaren creatine. Ging sowieso tegen mijn "geloof" in om dit niet meer te nemen nu ik LGD4033 neem.  
      Kende RAD140 (nog) niet. Ga eens onderzoek doen of dit iets voor mij kan zijn. 
  • Sponsors