Advertentie:

Recommended Posts

Hoi allemaal,

 

Ik zit momenteel in een dipje en hoop dat jullie me kunnen helpen. De laatste paar maanden heb ik mijn motivatie verloren en ik wil die graag weer terugvinden. Hebben jullie tips om weer gemotiveerd te raken?

Daarnaast heb ik een vraag over intermitterend vasten. Ik merk dat ik hiermee maar heel weinig afval. Is dit normaal? Ik weet dat ik niet te weinig moet eten, maar ik wil wel graag resultaat zien. Hebben jullie adviezen hoe ik mijn vetverbranding kan verbeteren?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Hey!

 

Hoe gaat het inmiddels met het sporten en het opletten met de voeding?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Berichten

    • De meeste mensen denken dat bodybuilding alleen draait om voeding, rust en training. Maar de mentale kant is minstens zo belangrijk. Doorzettingsvermogen, zelfbeheersing en het vermogen om gefocust te blijven, bepalen vaak het verschil tussen succes en opgeven. Ik merkte de laatste tijd dat ik mijn concentratie beter kan trainen door ook buiten de gym uitdagingen aan te gaan – bijvoorbeeld via strategische of reactietrainingen online, die helpen om mijn focus en besluitvaardigheid te verbeteren. Ik kwam onlangs een goksite tegen https://winnitt-casino.com/ neem er eens een kijkje als je tijd hebt. Het helpt me echt om te rusten en te ontspannen, maar ook om mijn discipline en mentale alertheid te behouden!  Hoe werken jullie aan je mentale kracht naast het fysieke trainen? Hebben jullie tips of routines die helpen om de motivatie op peil te houden, vooral tijdens een bulk of cut-fase?
    • Yo mensen, Kwam PumpGuide tegen tijdens het scrollen een AI coach app die je poses analyseert en per spiergroep scores geeft. Ziet er eigenlijk best vet uit (Feedback van over, symmetrie analyse, competition readiness etc.), maar wil niet zomaar iets downloaden zonder te weten of het niet gewoon snake oil is. Heeft iemand hier ervaring mee?? Hoe accuraat is die body fat % schatting in de praktijk? En is die pose feedback nuttig of vrij basic? Appreciate any input!

      Deze bedoel ik: https://fightmore.nl/apps/pumpguide
    • Ingevuld voor jullie!
      Daarbij moet ik meteen zeggen dat al het gebruik van middeltjes, wat het ook is, supplementen, eiwitpoeders of hormonen, alles valt en staat met onderzoek en geen domme dingen doen.

      Ook anabole steroïden zijn enigszins op een ''gezonde'' manier te gebruiken namelijk!  
  • Sponsors