Advertentie:

Sign in to follow this  
Stefan

Introductie

Recommended Posts

Hallo Krachtforumleden,

Mijn naam is Stefan, ik ben 39 jaar en woon nu ruim 10 jaar in Drenthe (Oorspronkelijk kom ik uit Hoorn).

Ik heb een vriendin en 4 kinderen wat al een workout opzich is. (Tweeling van 7, zoon van 5 en een dochter van 4).

 

Vroeger in mijn jongere jaren heb ik jaren lang Muay Thai gedaan. Eigenlijk ben ik altijd mager geweest, maar wel aanleg om snel sterke spieren te wkeken, alleen vet kan ik maar niet tot mij nemen.

Ik ben de afgelopen tijd aan het zoeken geweest en vind best veel en verschillende informatie om te groeien. Ik hoop hier meer info en handreikingen te vinden die mij helpen om een betere, gezondere, fittere, maar vooral een gespierdere versie van mezelf te worden, al heb ik spijt dat ik nu pas echt wil gaan beginnen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Hier geen lang logboek over hoe ik me elke dag voelde tijdens het nemen van LGD.   In het kort: 32jr oud, 1.77m, veel ervaring met krachttraining opgedaan maar eind 2019 gestopt door ziekte, vaderschap en verhuizing.  Muscle memory speelt dus een rol. Voorheen geen ervaring met anabolen.   Weer begonnen met krachttraining en na 12 weken SARM LGD-4033, 10mg per dag te hebben genomen, liegen de resultaten niet. Ik ben erdoor verbaasd. Van 77kg naar 85kg geschoten. Mijn kracht is ≈50- tot ≈100% toegenomen afhankelijk van spiergroepen.    Bijwerkingen zijn er ook, maar mild. Wat minder libido, eigen testosteron aanmaak vermoedelijk gezakt.  Ik begin vandaag met de nakuur.    Conclusie: Dat wordt sowieso een tweede kuur. 
    • @Shorty zou ik deze ook mogen ontvangen? Gaat meer om het vertrouwen
    • Thanks Baba035! 

      Beetje vocht vasthouden vind ikzelf geen probleem. Gebruik ook al jaren creatine. Ging sowieso tegen mijn "geloof" in om dit niet meer te nemen nu ik LGD4033 neem.  
      Kende RAD140 (nog) niet. Ga eens onderzoek doen of dit iets voor mij kan zijn. 
  • Sponsors