Advertentie:

Zarthan

Lichaam nooit goed genoeg

Recommended Posts

Goeie avond,

 

Ik ben sinds Corona, dus een jaar of 3-4 fanatiek aan het sporten. Ik ga 6 keer in de week, 3-dagen split qua krachttraining en qua conditie veel wandelen. Soms roeien en zwemmen.

In die tijd van 68kg en graatmager, naar 92kg gegaan. 

 

Als ik mezelf zie, zie ik nog altijd die lat. Ben niet tevreden en vind mijn lijf ronduit lelijk (vet% te hoog, te smal, etc) wat ik ook doe. Dit beeld wordt versterkt door social media. Je wordt doodgesmeten met filmpjes van de meest droog getrainde, gespierde gasten. 

 

Mijn vraag is: is dit herkenbaar? En zo ja, hoe ga je hiermee om? Ik verlies er mijn motivatie zo langzamerhand door: waarom ga ik iedere dag als het toch nooit wordt wat ik wil.

 

Nou ja, dat moest ik ff kwijt. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Dat is herkenbaar ja.

 

Maar dat is alleen als je niet met jezelf bezig bent. Want uiteindelijk is iemand anders zijn fysiek TOTAAL onbelangrijk.

 

De jouwe wel. Dus focus op jezelf, en vooral nooit meer op een ander. Het is ook 0% realistisch dat je het lichaam van iemand anders krijgt. Dat is allemaal genetisch bepaald.

 

Gewoon lekker aan jezelf die aandacht spenderen en doorgaan met de grind :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Berichten

    • Hoi Shorty, Zou ik ook een bericht van je mogen ontvangen?  Alvast bedankt!
    • Zou je mij ook de bron willen mailen aub!
    • Week 2:   Ik voel mij super. Het gewicht gaat met alles omhoog. Ik pak tussendoor, indien nodig, ene extra rustdag tussendoor. Het lichaam geeft het vanzelf aan.  Ik deed altijd setjes met squads 3/4 setjes van 8 80kg Dat is binnen 2 weken richting 110kg gegaan. De pomp is ook legendarisch. Af en toe hoor je mensen zeggen; je gaat de laatste tijd ook lekker zeg. "Geef mij ook wat van dat spul" terwijl ze nergens wat van af weten.   Ik kreeg last van een oude schouderblessure. Ik ging flink in gewicht naar beneden. En ging mij meer focussen op een rustige en goede uitvoering. Daarnaast ook elke dag rotator oefenen gedaan en gerold met een tennisbal. De pijn is nu weg en hou deze oefeningen erin, om mijn schouder sterker te laten worden.   Daarnaast weinig bijzonderheden te melden. Ik kan aan mijzelf zien, dat ik groei. Ik ben van 77kg naar 81lg gegaan.
  • Sponsors