Advertentie:

baba035

S4 + RAD140 log

Recommended Posts

Beste Krachtmaten,

 

Als jullie leuk lijkt wil ik regelmatig een updates gaat posten over mijn log s4 + rad140.

Ik ben 24 jaar en heb vorig jaar 2 sarms kuurtjes gedaan. 1 rad140 20mg voor 12 weken later in jaar lgd4033 10mg voor 11 weken (werd ziek aan einde van kuur)

 

Van beide kuren zeer goede resultaten geboekt zonder bijwerkingen.

Mijn stack is 2x 25mg s4 perdag met 10mg rad140 perdag voor 12 weken met clomid als nakuur. Doel is droogworden met klein beetje extra spiermassa.

 

vandaag is mijn 9e dag van de stack. Voel mij niet anders in gym misschien iets betere pomp maar fysiek en kracht zijn niet veranderd. Precies na 1 week heb ik wel de bijwerking van s4 in avond. Net alsof ik door gele bril kijk en in de slaapkamer is het wel ineens heel donker haha. Heb van te voren dit al ingecalculeerd dus vind het niet heel erg.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Hey Baba,

 

Ja, interessant. Laat maar weten hoe het gaat. 

 

 

Groeten,

 

Laurens

Edited by Laurens_E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yoo Mensen even een update: Vandaag precies 2 weken bezig met de kuur

.

Voel me prima en alles gaat wel lekker. Wat ik nu merk is dat de pomp in de gym duidelijk beter is en harder. Fijn gevoel voor in de gym. Verder merk ik nog geen echte verschil in kracht of erge veranderingen in mijn fysiek. Verwacht wel komende weken dat het gaat komen. heb flink wat cardio naast mij krachtschema toegevoegd dus we gaan het zien :)

 

Verder blijven de bijwerkingen hetzelfde. Overdag helemaal geen last van zie alles perfect. alleen als donker wordt, wordt al het kunstlicht wat normaal wit is geel. Dus als je s'avonds op snelweg rij hebben alle auto's ineens gele koplampen xD ..  Op begin beetje wennen en misschien eng maar ik geniet er soms ook beetje van net alsof je in een space zit hahaha. Verder niet storend.

 

Misschien volgende week volgende update en anders over 2 weken.

 

mazzel

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

WEEK 3 UPDATE :

 

niet super veel te melden. afgelopen week veel gewerkt , hard getraind en alles ging wel goed ook gister met hitte zwaar kunnen trainen.

Pomp in gym voelt heerlijk aan. Misschien zie ik nu suptiel klein verschil dat me spieren iets harder uit komen als ik s'ochtends in spiegel kijk.

 

Volgende week weer een update.

Als iemand vragen heeft, stel ze . ik beantwoord de vragen graag :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanka, ik heb ook een tekort aan testo. Ik heb het nodig, maar ik weet niet waar ik het kan vinden. Ik ben al twee keer opgelicht, help me alsjeblieft.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now