Advertentie:

Sign in to follow this  
Peter Wouters

Houten gym

Recommended Posts

Meestal vind je op youtube zelfbouw power racks. In dit geval is het een complete gym in hout. Er staan wel een paar leuke ideetjes in. Bekijk vooral de Ab machine op 5:00

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Hij heeft er wel werk van gemaakt! xD Zelf zou ik al die shit niet nodig hebben (power rack, bankje, stang, schijven, evt. dumbbells, kettlebells is voor mij genoeg) maar het is wel creatief. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    •   Heb je inmiddels ook bericht. 😁 Ik weet wel wat sites die authentiek versturen, maar misschien moeten we het is erover hebben. Ben wel ff benieuwd naar je mening over producten en kwaliteit. 
    • WEEK 5 UPDATE:   Inmiddels ben ik nu 5,5 week bezig en het gaat goed. Kracht is duidelijk wat omhoog gegaan ook heb ik meer aders op mijn armen en schouders. Verder ben ik beetje gewend geraakt aan het gele tintje met zicht en lijkt het iets milder als op het begin. Alleen van licht naar donker kamertje duurt soms iets langer om scherp te stellen   Mijn trainingen zijn momenteel 4/5 keer in week kracht split chest,back,legs en probeer echt 2x in week te hardlopen 30min of kickboks lessen te pakken voor de cardio. Zit ook prima in mijn vel  . Nog ff hard door trainen voor meer resultaat . Gas erop, gaan met die banaan. Ik hou jullie op hoogte !!  
    • Hoe gaat ie nu dan Baba? Ben wel benieuwd eigenlijk
  • Sponsors