Advertentie:

Romy1992

Hulp bij voeding

Recommended Posts

Hoi allemaal!

 

Ik ben op zoek naar iemand die een op maat gemaakt voedingsschema kan maken voor me.

 

Ja ik weet dat het zelf ook moet lukken na het lezen van de informatie hier, maar ik ben al een tijd bezig en zie door de bomen het bos niet meer. 

 

Ik hoor graag van jullie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Je kan deze aankopen via mijn website :www.progress2improve.be

 

als je meer info wenst, mag je me gerust PM'n of een mailtje sturen.

 

groeten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Berichten

    • Hier geen lang logboek over hoe ik me elke dag voelde tijdens het nemen van LGD.   In het kort: 32jr oud, 1.77m, veel ervaring met krachttraining opgedaan maar eind 2019 gestopt door ziekte, vaderschap en verhuizing.  Muscle memory speelt dus een rol. Voorheen geen ervaring met anabolen.   Weer begonnen met krachttraining en na 12 weken SARM LGD-4033, 10mg per dag te hebben genomen, liegen de resultaten niet. Ik ben erdoor verbaasd. Van 77kg naar 85kg geschoten. Mijn kracht is ≈50- tot ≈100% toegenomen afhankelijk van spiergroepen.    Bijwerkingen zijn er ook, maar mild. Wat minder libido, eigen testosteron aanmaak vermoedelijk gezakt.  Ik begin vandaag met de nakuur.    Conclusie: Dat wordt sowieso een tweede kuur. 
    • @Shorty zou ik deze ook mogen ontvangen? Gaat meer om het vertrouwen
    • Thanks Baba035! 

      Beetje vocht vasthouden vind ikzelf geen probleem. Gebruik ook al jaren creatine. Ging sowieso tegen mijn "geloof" in om dit niet meer te nemen nu ik LGD4033 neem.  
      Kende RAD140 (nog) niet. Ga eens onderzoek doen of dit iets voor mij kan zijn. 
  • Sponsors