Advertentie:

Sign in to follow this  
sebas

Starter

Recommended Posts

Hoi allemaal,

 

Graag zou ik wat tips krijgen over het gebruik van supplementen. Ik ben sinds kort intensief aan het trainen en ik merk dat ik wat hulp kan gebruiken qua uithoudingsvermogen, vetverbranding en kracht.

Wat zijn voor jullie de supplementen die jullie gebruiken en waarom gebruiken jullie ze?

En wat zijn goede, betrouwbare sites om deze producten te bestellen?

Wat raden jullie aan om te gebruiken als supplementen. (ik train 5 keer per week).

Alvast bedankt voor jullie hulp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Staat je voeding op punt? Dit kan namelijk een belangrijke invloed hebben op herstel.

 

Over supplementen:

 

Een whey shake na de training is altijd goed meegenomen, al kan je dit ook met volledige voeding doen. Maar het is soms moeilijker om in te passen bij lagere kcal.

Soms neem ik ook een shake voor de training met malodextrine in ( heel trage koolhydraten). Deze zorgen ervoor dat ik voldoende energie heb gedurende mijn workout.

 

Verder gebruik ik zelf elke ochtend en voor de training L-Carnitine. Deze zorgt dat het lichaam sneller vetzuren kan gebruiken voor energie

 

Glutamine na de training en voor bed.

Deze helpt voor een beter herstel en helpt tegen een te hoge cortisol en dus een lagere vetopslag als resultaat heeft.

 

Voor de rest neem ikzelf niets van omega 3 of multivitamine. Als je voeding op punt staat, heb je deze zeker niet nodig.

 

Als webshop gebruik ik vaak xxlnutrition.nl / bodyengymshop.nl / prozis.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, dankjewel voor je antwoord.

En hoe zit het met het gebruik van creatine? Ik hoor daar zoveel wisselende verhalen over.

Is dit een toevoeging voor de workout?

Met mijn voeding probeer ik zo gevarieerd mogelijk te eten. Waarbij ik zorg dat ik voldoende eiwitten binnen krijg en langzame koolhydraten.

Edited by sebas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creatine kan een goede aanvulling zijn. Echter werkt het niet bij iedereen evengoed. Maar ik zou hier pas op een later stadium naar kijken wanneer je even niet "verder" komt. Dit omdat je door creatine bijvoorbeeld net 1 herhaling meer kan maken kun je hier toch het essentiele verschil mee maken om weer verder op te bouwen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creatine is perfect mogelijk. Helpt ook voor sneller spierherstel.

Doet geen kwaad. Ook de verhalen van opgeblazen zijn ervan is verleden tijd.

Je spieren tonen iets voller.

Maar ik gebruik het zelf niet.

Je neemt het best net voor de workout of net na.

 

Als je spieropbouw wilt, ben je beter met snelle koolhydraten. Je lichaam verbruikt minder energie om ze af te breken, dus er is meer energie over voor de spieropbouw.

 

Voor afvallen /toning, ga je dan weer beter naar trage koolhydraten. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • In mijn ogen is die Basic‑Fit bodyanalyse niet echt accuraat. Zeker bij iemand die erg lang of kort is, klopt de meting vaak niet. De machine geeft mij bijvoorbeeld bijna geen lichaamsvet, terwijl dat simpelweg niet kan.
    • Hey!

      Weet je hoeveel kcal je in een tekort zit? Hoevaak train je? Wat voor soort dieet heb je? 
      ''de avond eet ik gewoon wat de pot schaft'' hebben we in dit geval bijvoorbeeld heel weinig aan, dat kan zo enorm uiteen lopen!

      Groeten!
    • Ik moet iets verkeerd doen, want ik zie geen resultaten. Ik train nu al drie maanden in de sportschool (krachttraining en wat cardio), maar mijn lichaam wordt niet zo strak als ik had verwacht. Ik ben wel wat afgevallen, maar het vet rond mijn buik is niet weg, terwijl ik niet eens zo zwaar ben.
      Gisteren sprak ik met een trainer en hij adviseerde me om mijn basisvaardigheden te verbeteren: voldoende eiwitten eten, extreme calorietekorten vermijden en, het allerbelangrijkste, regelmatig trainen met progressieve overbelasting. Hij raadde me ook creatine aan als supplement om spiergroei te ondersteunen en mijn kracht in de sportschool te vergroten. Hij zei dat het me indirect ook helpt om er slanker en atletischer uit te zien, omdat ik spieren kan opbouwen terwijl ik geleidelijk vet verlies.
      Ik ben er zelf nog niet mee begonnen, maar ik betwijfel of het op de lange termijn een significant effect zal hebben op spiergroei en een strakker uiterlijk.
  • Sponsors