Advertentie:

Sign in to follow this  
Sylvie1968

Iedere dag trainen

Recommended Posts

Advertentie:

Je kunt wel elke dag trainen, maar wel een andere spiergroep. Elke dag dezelfde spiergroepen zorgt ervoor dat je spieren niet de tijd krijgen om te herstellen die ze nodig hebben.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inderdaad, volgens de laatste bevindingen heeft meer dan 2x per week dezelfde spiergroep trainen geen enkele meerwaarde. Waarom is niet echt duidelijk. De vroegere idee achter meermaals trainen was dat proteinesynthese maximaal bleef. Dit gebeurd ook maar het blijkt nadelig te zijn voor spiergroei. Waarschijnlijk komt dit omdat het mechanisme dat beschadigde cellen moet afvoeren op dat moment wordt uitgeschakeld(mijn idee).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Ik spring even in!   Liv52 doet helemaal 0,0 haha. Onder een gezonde lever wel hoor, maar zeker doet het helemaal niks tegen wat een orale steroïd met je lever doet. Zelfs als het een van de lichtste is!   Turinabol is duur normaliter en wat wordt er dan veel gedaan? Juist, iets anders in gedonderd. Want dat verdient een paar euro meer en fuck jouw lever, toch?   Er is een prima optie voor mensen die niet willen prikken, en dat zijn SARMs.  die zijn gewoon oraal en NIET levertoxisch. Een uitkomst voor veel mensen!   Als je daarvoor een bron zoekt, heb ik die wel. Dan mag je me een berichtje sturen, verder kunnen we hier niet over bronnen praten helaas.
    •   Dit klopt. Zeker Brawn Nutrition heeft in het verleden zich NIET gehouden aan de veiligheidsregels en heeft ook dingen verkocht die illegaal zijn.  Dit is slecht nieuws. Je hoort van SARMs langzaam en subtiel te groeien, en niks anders.   Als je een correcte bron zoekt voor (echte...) SARMs, mag je me altijd een berichtje sturen. 
    • Ik zou geen cardio doen na leg day. Ik kan dan amper trap lopen. Laat staan minimaal 20 min hardlopen of ander cardio. Maar dat is mijn mening. 
        ik zelf probeer altijd 20-30 min cardio te doen voor de kracht trainingen. 
  • Sponsors