Advertentie:

Sign in to follow this  
Ingeborg everaerd

Fotografe zoekt bodybuilders voor portfolio

Recommended Posts

Hoi,

 

Mijn naam is Ingeborg Everaerd. Ik ben fotograaf en specialiseer mij op de Fotoacademie in portretfotografie.

Ik zoek voor een opdracht voor school (en eigen portfolio) flink gespierde modellen voor een fotoshoot. De (zwart/wit)  foto's zullen in de trant van vroegere bodybuilder foto's geschoten worden. Het liefst zoek ik een model in (de buurt van) Amsterdam. Mijn portfolio kan je bekijken op Instagram. #ingeborg.everaerd.photography.

Uiteraard krijg je een aantal foto's. (shoot zal medio mei/juni plaatsvinden)

Bij interesse hoor ik graag van je.

Al vast hartelijk dank.

Groetjes, Inge

13.jpg

armand_tanny1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Hier geen lang logboek over hoe ik me elke dag voelde tijdens het nemen van LGD.   In het kort: 32jr oud, 1.77m, veel ervaring met krachttraining opgedaan maar eind 2019 gestopt door ziekte, vaderschap en verhuizing.  Muscle memory speelt dus een rol. Voorheen geen ervaring met anabolen.   Weer begonnen met krachttraining en na 12 weken SARM LGD-4033, 10mg per dag te hebben genomen, liegen de resultaten niet. Ik ben erdoor verbaasd. Van 77kg naar 85kg geschoten. Mijn kracht is ≈50- tot ≈100% toegenomen afhankelijk van spiergroepen.    Bijwerkingen zijn er ook, maar mild. Wat minder libido, eigen testosteron aanmaak vermoedelijk gezakt.  Ik begin vandaag met de nakuur.    Conclusie: Dat wordt sowieso een tweede kuur. 
    • @Shorty zou ik deze ook mogen ontvangen? Gaat meer om het vertrouwen
    • Thanks Baba035! 

      Beetje vocht vasthouden vind ikzelf geen probleem. Gebruik ook al jaren creatine. Ging sowieso tegen mijn "geloof" in om dit niet meer te nemen nu ik LGD4033 neem.  
      Kende RAD140 (nog) niet. Ga eens onderzoek doen of dit iets voor mij kan zijn. 
  • Sponsors