Advertentie:

Sign in to follow this  
Fit

Updates 05-10-2018

Recommended Posts

- Ik heb zojuist voor de mobiele apparaten kleinere advertenties laten tonen. Ik vond dit persoonlijk erg vervelend op mijn mobiel vooral in de header ( bovenkant van het forum. Helaas hebben wij deze advertenties wel nodig omdat het hele forum gratis is dus kunnen ze niet helemaal weg. Ik hoop dat het ze zo voor iedereen minder vervelend zijn.

 

- Vanaf nu tonen we ook enkel fitness gerelateerde advertenties.

 

- De layout is nu iets anders ingedeeld, je kunt nu op zowel als desktop en mobiel sneller de actuele discussies terug vinden.

 

Als je ergens een foutje vind let me know :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Goed om te horen dat het niet als vervelend ervaren word! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Ja ik begrijp hem. Iedereen wilt zoveel mogelijk verdienen natuurlijk.  
        okee. En sarms. is bijna het zelfde als steroïden?
    • Ik spring even in!   Liv52 doet helemaal 0,0 haha. Onder een gezonde lever wel hoor, maar zeker doet het helemaal niks tegen wat een orale steroïd met je lever doet. Zelfs als het een van de lichtste is!   Turinabol is duur normaliter en wat wordt er dan veel gedaan? Juist, iets anders in gedonderd. Want dat verdient een paar euro meer en fuck jouw lever, toch?   Er is een prima optie voor mensen die niet willen prikken, en dat zijn SARMs.  die zijn gewoon oraal en NIET levertoxisch. Een uitkomst voor veel mensen!   Als je daarvoor een bron zoekt, heb ik die wel. Dan mag je me een berichtje sturen, verder kunnen we hier niet over bronnen praten helaas.
    •   Dit klopt. Zeker Brawn Nutrition heeft in het verleden zich NIET gehouden aan de veiligheidsregels en heeft ook dingen verkocht die illegaal zijn.  Dit is slecht nieuws. Je hoort van SARMs langzaam en subtiel te groeien, en niks anders.   Als je een correcte bron zoekt voor (echte...) SARMs, mag je me altijd een berichtje sturen. 
  • Sponsors