Advertentie:

Sign in to follow this  
JillH

Hulp bij schema vetverlies

Recommended Posts

Hallo,

Ik sport sinds kort bij Anytime en wil graag mijn vetpercentage omlaag brengen. Ik sport minimaal 2x per week en hoogstens 3x per week. Verder heb ik ook nog redelijk actief werk 1x per week.

Bij Anytime heb ik vorige week een fullbody scan gedaan. De resultaten hiervan zijn:
Gewicht: 57.1 kg
BMI: 21.5
Vetpercentage: 31.7%
BMR: 1213 kcal

Verder staat er bij "Recommended calorie intake" 2390 kcal. Met behulp van de Katch-McArdle formule kom ik bij het BMR ook uit op 1213 kcal en een onderhoudsniveau van 1879 kcal. Mijn vraag is hoeveel kcal ik in mijn voedingsschema zou moeten zetten bij vetverlies?

Verder heb ik verschillende topics gelezen over de macro's, maar ik kom er niet uit met welke macro's ik zou moeten aanhouden.

Zouden jullie me hiermee op weg kunnen helpen?

Gr. Jill.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Hoi Jill, 200-300 kcal onder je onderhoud is het aantal kcal wat je nodig hebt. Voor afvallen kun je het beste 50% eiwitten, 30% vetten en 20% koolhydraten. Dan zijn dan de macro's die je in je schema dient te verwerken. Als je nog meer vragen hebt hoor ik het graag :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • Hoi Shorty, Zou ik ook een bericht van je mogen ontvangen?  Alvast bedankt!
    • Zou je mij ook de bron willen mailen aub!
    • Week 2:   Ik voel mij super. Het gewicht gaat met alles omhoog. Ik pak tussendoor, indien nodig, ene extra rustdag tussendoor. Het lichaam geeft het vanzelf aan.  Ik deed altijd setjes met squads 3/4 setjes van 8 80kg Dat is binnen 2 weken richting 110kg gegaan. De pomp is ook legendarisch. Af en toe hoor je mensen zeggen; je gaat de laatste tijd ook lekker zeg. "Geef mij ook wat van dat spul" terwijl ze nergens wat van af weten.   Ik kreeg last van een oude schouderblessure. Ik ging flink in gewicht naar beneden. En ging mij meer focussen op een rustige en goede uitvoering. Daarnaast ook elke dag rotator oefenen gedaan en gerold met een tennisbal. De pijn is nu weg en hou deze oefeningen erin, om mijn schouder sterker te laten worden.   Daarnaast weinig bijzonderheden te melden. Ik kan aan mijzelf zien, dat ik groei. Ik ben van 77kg naar 81lg gegaan.
  • Sponsors