Advertentie:

Sign in to follow this  
Tijs121

Trainingsschema check

Recommended Posts

Hallo allemaal,

Ik heb al een flinke tijd getraind met trainingsschema's van anderen. Ik ben bijvoorbeeld begonnen met het 5x5 schema van jason blaha.

Nu heb ik een eerste eigen schema gemaakt en ik vroeg me af wat jullie hiervan vinden, als in, de hoeveelheid sets en aantal reps. Ik heb de gewichten er niet bijgezet, maar ik houd dit op RPE 9 en houdt dit gewicht vast tot ik aan de bovenkant van mijn reprange kom en dan verhoog ik het gewicht. Ik train 4 dagen per week, doe 2 keer fullbody en 1 keer upper body en 1 keer lowerbody. Ik wil me focussen op spiermassa opbouwen. 

Hier komt het schema:

Dag 1: full body:

Bench press: 3x8-12

Lat pulldown: 3x8-12

Squat: 3x8-12

deadlift: 3x8-12

Bent over row barbell: 3x8-12

Biceps: 3x8-12

Triceps: 3x8-12

Side raises: 3x8-12

Dag 2: Full body:

Paused bench press: 3x8-12

Lat pulldown: 3x10

Squat 4 sec ex: 3x8-12

Stiff leg deadlift: 3x8-12

military press: 3x8-12

Biceps: 3x8-12

Triceps: 3x8-12

Face pulls: 3x8-12

Dag 3: Upperbody:

Bench press: 3x6-10

Dumbbell incline bench press: 3x8-12

Shoulder press dumbbell: 3x8-12

seated row: 3x10

side raises: 3x8-12

face pulls: 3x8-12

biceps: 3x8-12

triceps: 3x8-12

Dag 4: Lowerbody:

Squat: 3x8-12

Deadlift: 3x8-12

Stiff leg deadlift: 3x8-12

Leg press: 3x8-12

Calf raises leg press: 3x8-12

Calf raises machine: 3x8-12

 

Als dit schema zo goed is, is het verhogen van gewicht al genoeg progressive overload of moet ik ook het aantal sets verhogen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertentie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Berichten

    • van welk merk van creatine zijn jullie content en doet ook echt wat het moet doen?  
    • Ik weet niet welke influencer dat zegt, maar ik vind het sowieso beetje een kansloos statement. Ik zou niet weten waarom je uberhaupt lang zou willen planken. Er zijn zoveel betere oefeningen waar je minder lang mee bezig bent
    • Ik vind het zo gek dat heel veel van die influencers zeggen dat getrainde gasten amper langer kunnen planken dan een minuut, omdat het zo ontzettend zwaar is om het perfect uit te voeren. Hoe zien jullie dat?   En kun je nou beter planken op je onderarmen of is het even goed om in een uitgestrekte push-up stand te gaan staan (dus op je tenen en je handpalmen)? Ik red dat niet langer dan twee minuten. Mijn armen gaan dan ook heel erg trillen. 
  • Sponsors